Auto Afghan Bullet

Рейтинг
   (Всего оценок:  4 )
Divine Seeds
  • Генотип:Доминирует Indica
  • Производитель:Divine Seeds (Канада)
  • Высота:60-120 см
  • ТГК:18-20 %
  • Урожайность:400-600 г c м²
  • Период цветения:50-60 дней
Количество:
130 грн
ПРЕИМУЩЕСТВА «33 СТАКАНА»
Конфиденциальность личных данных
Бонусные семена в каждом заказе
100% гарантия на семена конопли в оригинальных упаковках
Доставка наложенным платежом по всей территории Украины

AUTO AFGHAN BULLET – в лучших традициях афганки

Превосходная автоцветущая индика от канадцев Divine Seeds. Генетика этого автика максимально чистая - оригинальную афганку Afghani скрестили с рудералисом для придания автоцветущих свойств, но и только. В результате получился цветок Auto Afghan Bullet, сочетающий в себе мощь и вкус афганки, и имеющий довольно быструю скорость созревания. Невысок и неприхотлив.

Эффект подобный пуле

Auto Afghan Bullet має 20% ТГК, що вносить його в список потужних Стрейнів канабісу. Це індика, звідси і особливості ефекту - яскраво виражений стоун, який настає невідворотно і супроводжує вас довгі години. Ефект проявляється вже після першого напасу і подібний до кулі. Особливість і лягла в назву сорту. Як і будь-яка потужна афганка-індика, Авто Афган Буллет вимагає обережного підходу.

Підійде для затишного розслабляючого відпочинку, зняття напруги і в якості снодійного - це відмінна риса Auto Afghan Bullet.

Аромат, который спутать невозможно

Пахне Auto Afghan Bullet різко і характерно,також має яскраво виражені нотки гашиша, як і вся хорошая афганка.Смак у травы також відповідний – солодкуватий з нотками землі та хвої, який може і добряче придушити при жадібному напасі.